Verstappen snoeihard na race: 'Fijn dat Ferrari is gestopt met valsspelen'
Na afloop van de race was Max Verstappen overtuigd van zijn verklaring voor de teleurstellende prestaties. Volgens de Red Bull-coureur speelden de Italianen 'vals' en dus waren zij geen partij voor het team van Verstappen. Verder vertelt Max dat hij na afloop van de race een gapend gat vond in de vloer van zijn auto.
'De race was goed', klinkt een tevreden Verstappen voor de camera's van Ziggo Sport . 'We kwamen helaas net wat te kort om Mercedes aan te vallen. We hadden net niet genoeg grip. Maar, toen ik de auto bekeek na de race, zag ik opeens een heel groot gat in de vloer. We weten niet hoe het komt, maar het heeft zeker veel tijd gekost. We hadden daardoor naar mijn mening veel onderstuur.'
De afgelopen weken was er veel te doen om de motor van Ferrari en na een formeel ingesteld onderzoek door Red Bull zou Ferrari gestopt zijn met het gebruiken van een methode waarmee men extra vermogen zou winnen. Verstappen reageert hier bij Jack Plooij voor het eerst op en neemt allerminst een blad voor de mond.
Verstappen: Ferrari speelde vals
Op de vraag waar Ferrari was gebleven tijdens de race, antwoordt Max: 'Tja, als je stopt met valsspelen zit je er niet meer bij. We hebben daar goed naar gekeken en dat moeten we nu voorlopig in de gaten gaan houden.' (Foto: Red Bull Content Pool / Getty Images)
