Max tweede in Gran Prix Saudi-Arabie: 'Het is wat het is'

Nadat hij op zaterdag vriend en vijand verraste met zijn pole positie, heeft Max Verstappen de Grand Prix van Saudi-Arabië als tweede afgesloten achter de McLaren van Oscar Piastri. De Oracle Red Bull Racing-coureur kreeg na een incident met Oscar Piastri in de eerste bocht een tijdstraf van vijf seconden wat hem uiteindelijk de overwinning kostte. Op het supersnelle, en 6.174 meter lange Jeddah Corniche Circuit, werd Charles Leclerc in zijn Ferrari derde. De McLaren van Lando Norris en de Mercedes van George Russell completeerden de top vijf. Max’ teamgenoot bij Oracle Red Bull Racing, Yuki Tsunoda, viel in de eerste ronde uit.

Tijdens de uitloopronde laat Max via de boordradio optekenen: “We deden alles goed. Bedankt mannen. Ik heb alles gegeven en het is wat het is.”

Voor de microfoon van FOM is niet van plan het gesprek lang te laten duren: "Ik wil het kort houden en de fans hier in Jeddah bedanken. Het was een geweldig weekend, ik houd van deze baan, en de rest, Het is wat het is en ik kijk uit naar Miami."

Top Headlines

Oudere Top Headlines