Brawn wil niet speculeren: 'Wel duidelijk dat Ferrari het moeilijk had'


Ook Ross Brawn, sportief directeur van de Formule 1, vindt het opvallend dat Ferrari zondag tijdens de Grand Prix van de Verenigde Staten niet best voor de dag kwam. De Brit wil echter niet speculeren over of dat te maken heeft met illegaal verklaren van een vermoedelijk systeem dat Ferrari gebruikte om de brandstoftoevoer te regelen.
Brawn stelt dat het als buitenstaander moeilijk is om de matige pace van de rode bolides te verklaren, zo blijkt uit zijn nabeschouwing op de officiële site van de Formule 1 . Volgens hem kende Ferrari meerdere problemen die de terugval in Austin kunnen verklaren.
'Ferrari had het moeilijk met de banden'
'Ik wil zeker niet speculeren over de laatste uitspraak van de FIA aangaande de metingen voor de brandstoftoevoer', benadrukt hij. 'Het is wel duidelijk dat Ferrari het moeilijk had in Texas, vooral met de banden. Niet zozeer om ze heel te houden, maar om ze werkende te krijgen.'

Top Headlines

Oudere Top Headlines