Albon kijkt uit naar Interlagos: 'Terug naar de old school dagen van racen'


Het Formule 1-circus is dit weekend te vinden in Brazilië waar de race zal worden verreden op het historische Interlagos circuit. Voor Alexander Albon zal het de eerste keer zijn dat hij over het circuit mag rijden en de coureur kan niet wachten om dit te doen. 
'Interlagos heeft zoveel historie. Ik heb er het meest naar uit gekeken om op dit circuit te rijden', zegt Albon in de race preview. 'Het is een baan voor echte racers en het neemt je mee terug naar de dagen van het 'old school' racen. En dat vind ik erg leuk.'
Albon kon na zijn race in Austin op veel complimenten rekenen. De Red Bull-coureur moest tijdens de race al snel naar de pitstraat en viel daarna ver terug in het veld. Uiteindelijk wist hij toch nog op een vijfde plaats te eindigen en wist zo opnieuw belangrijke punten te behalen. Hoewel nog niet duidelijk is wie er in 2020 plaats zal nemen naast Max Verstappen, gaf teambaas Christian Horner eerder al aan dat Albon favoriet is voor het stoeltje. 
Albon hoopt dan ook in Brazilië een mooi resultaat neer te zetten voor zijn team. 'Ik ben hier natuurlijk nog nooit geweest, maar van wat ik gehoord heb is het weer altijd een lastige factor hier. Dat zorgt dan wel weer voor een spannend weekend.' (Foto: Red Bull Content Pool / Getty Images)

Top Headlines

Oudere Top Headlines