Ferrari neemt updates mee naar Baku: 'Eerste races niet gegaan zoals wij wilden'
Ferrari komt met een geüpdatete versie van de SF90 naar Azerbeidzjan. Teambaas Mattia Binotto benadrukt dat het Italiaanse team nog niet tevreden is met de huidige prestaties en dus moet de renstal uit Maranello zich verbeteren.
'We nemen een paar updates mee naar Baku, die de eerste stap moeten zijn in de ontwikkeling van de SF90', wordt Binotto geciteerd op de website van Ferrari.
'Deze Grand Prix is belangrijk moment voor ons'
De eerste drie Grand Prixs waren een prooi voor Mercedes en de Italiaan benadrukt nog maar eens dat de Scuderia niet staat waar het zou willen staan. 'De eerste drie races zijn niet gegaan zoals wij wilden, dus deze Grand Prix is opnieuw een belangrijk moment voor ons', erkent hij.
'We hebben ons goed voorbereid door alle data die we tot nu toe verzameld hebben te analyseren en te kijken naar waar we ons kunnen verbeteren', zegt Binotto. 'Daarnaast zijn we bezig geweest met hoe we de set-up van de auto en de motor kunnen aanpassen aan de karakteristieken van het circuit.' (Foto: Ferrari F1 Team)