Latifi hint op contract bij Williams: 'Dit was mijn laatste Formule 2-seizoen'


Officieel is het niet, maar er moeten wel heel gekke dingen gebeuren wil Nicholas Latifi volgend jaar niet voor Williams rijden. De Canadese coureur testte al meermaals voor de hekkensluiter van de Formule 1 en alles wijst erop dat hij het lege stoeltje van Robert Kubica in 2020 zal gaan bezetten.
In gesprek met  Racefans.net blikt Latifi terug op zijn seizoen in de Formule 2, waar de coureur tweede werd achter Nyck de Vries. 'Het lukte niet om daadwerkelijk kampioen te worden, dat komt ook omdat Nyck en zijn team ART het zo goed deden. In ieder geval heb ik nu wel mijn superlicentie binnen.' 
Die superlicentie zal Latifi hard nodig hebben, want na een paar tests, vrije trainingen en flirtpogingen lijkt er dan eindelijk een Formule 1-seizoen te komen voor het talent. 'Maar voor volgend jaar is niets zeker. Wel is dit mijn laatste Formule 1-seizoen. We gaan zien wat er volgend jaar aankomt.' (Foto: Williams Racing)

Top Headlines

Oudere Top Headlines