Verstappen bij Gran Turismo finale: 'Simracers zijn van topniveau'


Max Verstappen was afgelopen weekend aanwezig tijdens de FIA Gran Turismo Finals. Van de Red Bull Racing-coureur is al lange tijd bekend dat hij een fan is van het simracen en met de finale in zijn eigen woonplaats kon hij deze niet overslaan. 
In Monaco zag Verstappen dat Mikail Hizal oppermachtig was en eenvoudig de Nations Cup voor Duitsland winnen. Samen met Hizal maakt Verstappen deel uit van Team Redline met onder Rudy van Buren, Atze Kerkhof en F1-collega Lando Norris. 'Hij is heel erg goed, ook als je ziet hoe hij de hele avond heeft gedomineerd', blikt Verstappen terug tegenover Motorsport.com .
Volgens Hizal zorgde de aanwezig van Verstappen voor meer motivatie bij de deelnemers en ook de Red Bull Racing-coureur ziet in dat simracers met druk te maken hebben. 'Je weet dat er heel veel mensen naar dit soort dingen kijken, dus het gaat niet alleen om het rijden. Deze jongens hebben ook met druk te maken. Alle deelnemers in de finale zijn trouwens van topniveau, dus om vier races te winnen moet je echt heel goed zijn.'
'Max is de volgende superster van de F1'
Het was voor de online teamgenoot van Verstappen dan ook geen verrassing toen hij bij de finale aanwezig was. 'Ik wist van tevoren al dat Max hier zou komen om de 'world finals' te bekijken', vertelt Hizal. 'Dat is wel een extra motivatie geweest om te laten zien wat ik kan. Als hij dan ook nog eens positieve dingen over me heeft gezegd, voel ik me zeer vereerd. Max is toch de volgende superster van de Formule 1 en zal met een goede auto ook zeker wereldkampioen worden.' (Foto: Red Bull Content Pool / Getty Images)

Top Headlines

Oudere Top Headlines