Boullier over Gasly: 'Naast Verstappen bij Red Bull geen plaats voor andere rijder'
Dat Pierre Gasly tegenviel als teamgenoot van Max Verstappen, lag niet aan de Fransman zelf. Dat stelt oud-tembaas Eric Boullier in het Franse Ouest .
Gasly kon de verwachtingen bij Red Bull Racing wel degelijk aan volgens Boullier. De oud-teambaas van McLaren en Lotus schrijft het mislukken van Gasly's eerste seizoenshelft bij het Oostenrijkse team toe aan de manier waarop Red Bull is georganiseerd.
'Red Bull heeft als strategie: presteren met de focus op één coureur,' aldus de Fransman. De kopman bij Red Bull is uiteraard Verstappen. 'En daarmee is er geen ruimte voor een andere rijder,' beweert Boullier. Volgens hem is Gasly niet zozeer zelf tegengevallen, maar is hij eerder ondergesneeuwd binnen het team.
Gasly nu kopman Toro Rosso
Het degraderen van Gasly naar juniorteam Toro Rosso, wat in Abu Dhabi voor het laatst die naam draagt, heeft Gasly gezien zijn resultaten goed gedaan. 'Hij is nu de kopman van Toro Rosso, terwijl hij bij Red Bull op een heel lastige plek zat waar niks om hem draaide, en alles om Verstappen,' besluit Boullier. (Foto: Red Bull Content Pool / Getty Images)