Heren F1 Café lovend: 'Je ziet duidelijk het verschil met het begin van het seizoen'
Na de vrije trainingen wordt Max Verstappen aan de tand gevoeld door landgenoot Olav Mol. Verstappen blijkt anders dan normaal vrij tevreden en heeft nauwelijks te klagen, laat hij weten in het interview in Formule 1 Café.
‘Het was een hele fijne dag. We hebben alles kunnen doen wat wilden, maar Mercedes lijkt toch wel erg sterk te zijn. Zij (Mercedes red.) hebben op dit circuit altijd veel grip achter en dat is precies wat je nodig hebt. We proberen als team de balans te verbeteren, maar het gaat vooral om details. Er zijn op dit circuit veel langzame bochten, en als er dan iets niet volledig klopt, kun je veel tijd verliezen.’ Bottas staat in beide vrije trainingen bovenaan, maar dat zegt volgens Verstappen weinig: ‘Bottas heeft een nieuwe motor, dus die kun je dan meer opendraaien. Ik kijk daarom voornamelijk naar de tijden van Lewis. We zitten er twee, tweeëneenhalve seconde vanaf. Dus dat is niet verkeerd.’
Wanneer Max gevraagd wordt of de eerste startrij haalbaar is, antwoordt hij: ‘Valtteri moet nog naar achteren, dus ik probeer op de eerste startrij te komen.’ De heren aan tafel prijzen de houding van Verstappen en zien dat hij vol zelfvertrouwen is. Robert Doornbos steekt af: Max is heel relaxt, je ziet duidelijk het verschil met het begin van het seizoen. Hij weet dat hij in Melbourne een auto heeft die kan strijden voor het kampioenschap. Tom Coronel valt bij: ‘Als je de laatste twee races wint ben je de favoriet, en dan ga je met zoveel vertrouwen de winterstop in, je ziet het gewoon aan Max’ uitstraling. (Foto: Ziggo)
Wanneer Rob Kamphues vraagt of Max zondag wel gaat winnen, antwoordt Tom Coronel glashelder: ‘Waarom niet?’