Horner roemt Honda om progressie: 'Een van de hoogtepunten van ons jaar'
Christian Horner heeft al geregeld aangegeven dat hij tevreden is met het werk dat Honda levert, maar nu noemt hij de progressie van de Japanse motorfabrikant zelfs één van de hoogtepunten van het jaar. Max Verstappen ontbreekt in die hoogtepunten uiteraard ook niet.
'In heel veel opzichten heeft Honda alle verwachtingen overtroffen. Het is een van de hoogtepunten van ons jaar geweest. Samen met het uitstekende stuurwerk van Max Verstappen heeft dit voor een prachtig seizoen gezorgd', zo opent de Brit volgens RACER .
RB16 van Red Bull vergelijkbaar met RB15
Er verandert weinig aan de regelgeving omtrent de aerodynamica van de Formule 1-wagens. Daarom zal de RB16 veel weg hebben van de 2019-bolide van de Oostenrijkse renstal: 'De stabiliteit in de regelgeving zorgt voor weinig verschil. In theorie zou de auto van volgend jaar een upgrade zijn van de bolide die dit jaar op het circuit neergezet is.'
Dit jaar wisten Honda en Red Bull samen tot maar liefst drie overwinningen te komen. Daarnaast oogt de Honda-krachtbron bijzonder sterk en in Brazilië kregen we een voorproefje van waar de Japanners op door bouwen. Met dezelfde mate van progressie zal er volgend jaar weinig verschil zitten tussen Honda, Mercedes en Ferrari. (Foto: Red Bull Content Pool/Getty Images)
