Herbert waarschuwt Red Bull voor seizoensstart: 'Dat mag niet gebeuren'
Johnny Herbert waarschuwt Red Bull Racing en Ferrari al voordat het seizoen is begonnen. De oud-Formule 1-coureur verwacht een strijd voorin tussen de drie gebruikelijke teams: Mercedes, Ferrari en Red Bull. Herbert hoopt dat het Oostenrijkse en Italiaanse team Mercedes kan blijven bijhouden gedurende het seizoen.
'Hoe Ferrari en Red Bull het gevecht aan zullen gaan met Mercedes zal het belangrijkst worden', begint Herbert zijn verhaal tegenover Motorsport.com . Vooral het begin van het seizoen is belangrijk voor het team van Max Verstappen. 'Red Bull lijkt altijd wat traag op gang te komen, maar dat mag niet gebeuren. Ze moeten uit de startblokken schieten zoals Mercedes dat doet.'
'Druk moet erop blijven zitten'
Het vertrouwen in Alexander Albon is goed bij Herbert en dat is een belangrijke factor. 'Hij moet de consistentie erin krijgen die Max heeft, maar het vertrouwen vanuit het team is er', concludeert de Brit. 'Als ze de druk op Mercedes blijven leggen, kunnen ze bij hen fouten forceren. Maar de druk moet er altijd op blijven zitten, want je kan Lewis Hamilton niet zomaar van zijn zevende wereldtitel afstoppen.' (Foto: Getty Images/Red Bull Content Pool)
