Live F1 14.30u | McLaren presenteert MCL35 in Woking


McLaren zal vandaag de Formule 1-auto presenteren die in 2020 gebruikt gaat worden. Lando Norris en Carlos Sainz zullen uitkijken naar de vermoedelijk Papaya-oranje bolide.
McLaren wordt hiermee het vierde team dat de auto lanceert. Ferrari, Renault en Red Bull gingen de Britten al voor. Norris is als social media-goeroe goed voor veel aandacht online en daar maakt de Britse renstal goed gebruik van.
Zo gebruikten ze de jonge Brit om de presentatiedatum van McLaren te 'verklappen' enige weken geleden. Het jonge rijdersduo zal ongetwijfeld vandaag ook weer van de partij zijn en de gebruikelijke grappen uithalen.
McLaren MCL35 goed voor 'best of the rest'?
Vorig jaar wist McLaren de vierde plek in het constructeurskampioenschap te verzilveren. Een uitstekende prestatie voor het team dat in de jaren daarvoor moeite had om van de laatste startrij af te komen.
Renault heeft aangegeven de renstal uit Woking uit te willen dagen in 2020, McLaren zelf kijkt vermoedelijk liever naar voren. De Red Bull-bolide is het doelwit voor de Britten.
Live F1 14.30u | McLaren MCL35 presentatie in Woking

Top Headlines

Oudere Top Headlines