Norris komt met de schrik vrij: 'Raakte de muur hard en dat maakte me nerveus'
Terwijl er in de trainingen en in de kwalificatie nog zoveel gebeurde in Baku, was dat wel anders in de wedstrijd. Terwijl we op de vrijdag en zaterdag nog veel coureurs in de muur/bandenstapels zagen belanden, was dat op zondag niet het geval. Dat scheelde echter niet veel.
McLaren-rijder Lando Norris had namelijk een engeltje op zijn schouder. 'Ik raakte een aantal keer de muur. Drie of vier ronden voor het einde had ik er één waar ik vrij nerveus van werd, omdat ik de muur nogal hard raakte. Maar de auto was gelukkig nog in goede staat en ik kon hem thuisbrengen.'
'Moeilijk om geen enkele fout te maken'
Volgens Norris is het bijna niet mogelijk om geen enkele fout te maken tijdens een race op het circuit van Baku in Azerbeidzjan. 'Het is moeilijk om op dit circuit geen fout te maken die je de wedstrijd kan kosten. Ik heb wat fouten gemaakt, maar gelukkig geen één die ons punten heeft gekost', haalt Norris opgelucht adem tegenover Motorsport.com .