Wolff over constant ophemelen Ferrari: 'Ik beoordeel gewoon wat ik zie'


Na de Grand Prix van Azerbeidzjan werden er veel vraagtekens gezet bij de woorden van Toto Wolff van voor de race. De Mercedes-teambaas lijkt ieder raceweekend zijn concurrent op te hemelen, maar toch is zijn team elke race sneller. Niet meer dan logisch, als het aan Wolff zelf ligt.
Wolff kreeg hier en daar kritiek te verduren, nadat hij voor de zoveelste keer Ferrari als beste team had afgeschilderd maar toch als beste uit de strijd kwam. 'Ja, met die kritiek kan ik niet zoveel', zegt de Oostenrijker in gesprek met de Italiaanse versie van  Motorsport.com . 'Ik beoordeel gewoon wat ik zie. Het is echt niet zo dat ik om andere redenen Ferrari afstempel als favoriet. Volgens onze data zijn ze keer op keer echt snel en in de trainingen zijn ze, zeker op het rechte stuk, ons echt een stap voor.'
Ferrari nog altijd indrukwekkend op vrijdag en zaterdag
'Ik begrijp dan achteraf dat mensen me minder geloofwaardig gaan vinden, maar het zijn uitspraken die gebaseerd zijn op feiten en cijfers. Het punt is gewoon dat Ferrari het op zondag zelf niet voor elkaar krijgt. Het is dus aan ons taak om de auto flink onder handen te nemen zodat we ook op vrijdag en zaterdag het snelste team zullen zijn. Pas dan kan ik mijn opmerkingen richting de concurrent matigen', knipoogt de teambaas. (Foto: Mercedes AMG F1)

Top Headlines

Oudere Top Headlines