Palmer snapt keuze Ferrari niet: 'Hij had de Grand Prix in Baku kunnen winnen'


Jolyon Palmer kon zich niet vinden in de keuze van Ferrari tijdens de Grand Prix van Azerbeidzjan. De Brits-autocoureur stelt in de podcast Chequered Flag dat Charles Leclerc een kans op een overwinning is ontnomen. Daarnaast is Palmer niet meer verrast na de vierde dubbele-finish van Mercedes.
Voor veel mensen komt het als een verrassing dat Ferrari zo enorm slecht uit de startblokken komt. 'Wij dachten dat Ferrari de snelste auto zou hebben aan het begin van dit seizoen, maar dat hebben ze niet', stelt Palmer. 'Mercedes begon in 3 van de 4 races op de voorste startrij, dus waarom zouden we verrast zijn als Mercedes dan ook de race wint? Het is iets dat we denk ik moeten accepteren.'
De 28 jarige-coureur gaat ook in op de problemen rondom Leclerc. 'Het enige wat hij wil is punten scoren en één van de interessantste dingen is dat het tijdens de race lijkt dat hij mee kan doen om de winst. Als Ferrari de juiste strategie hanteert had hij de Grand Prix kunnen winnen, had hij de Mercedessen kunnen aanvallen en had hij mee kunnen vechten om het podium. Maar op het einde wisselde het team naar de softs, waardoor hij enorm veel snelheid verloor en dus ook zicht op een overwinning.' (Foto: Ferrari F1 Media)

Top Headlines

Oudere Top Headlines