De Vries hoopt op titel bij ART: 'Ben net zo kansrijk als Russell vorig jaar'
De gehele topdrie van de Formule 2, George Russell , Alex Albon en Lando Norris , promoveerde het afgelopen seizoen naar de Formule 1. Nyck de Vries, de nummer vier van het kampioenschap, bleef echter waar hij was: in de Formule 2.
De frustratie over het uitblijven van een zitje in de Formule 1 is inmiddels gezakt bij De Vries. 'Ik ben blij dat ik een nieuwe kans krijg. Ik rij dit seizoen voor ART en focus op de toekomst. Morgen telt, de rest niet', aldus De Vries bij de NOS .
'Meestrijden om overwinningen'
De geboren Fries begint dit weekend in Bahrein aan zijn derde F2-seizoen. Zijn doel is helder. 'Er het hele seizoen goed bij zitten en meestrijden om de overwinningen.' De Vries rijdt nu voor ART, het team dat vorig seizoen met Russell kampioen werd.
'Ik denk daarom dat ik dit seizoen net zo kansrijk ben als vorig jaar. Er zijn wel veel nieuwe talenten bijgekomen, maar ik heb ook een jaar extra ervaring. Ik heb er zin in. Het zijn erg goede mensen', besluit de 24-jarige De Vries.