Ecclestone: 'Ik zat ernaast, Leclerc is misschien toch sneller dan Vettel'
De 88-jarige Bernie Ecclestone houdt de Formule 1 nog nauwlettend in de gaten. Regelmatig mag van 3.1 miljard dan ook recht toe recht aan zijn mening geven. Zelfs als hij er even helemaal naast zit.
In gesprek met La Gazzetta Dello Sport komt Ecclestone terug op een eerder door hem gegeven mening. 'Ik zat fout, ik dacht dat het een fout van Ferrari was om Raikkonen weg te sturen. Voor ik conclusies kan trrekken moet ik echter eerst afwachten en nu blijkt Charles super snel te zijn. Hij heeft een fantastische controle over zijn auto. Hij is misschien zelfs wel sneller dan Vettel.' Ecclestone noemde Vettel eerder de ' meest onderschatte coureur van allemaal ' maar hij geeft nu toe dat Vettel misschien iets te makkelijk dacht over de komst van de jonge Monegask.
Teamorders van Ferrari
Het Italiaanse medium vraagt Ecclestone vervolgens naar zijn mening over de teamorders van Ferrari. 'Dat is niet op zijn plaats zo vroeg in het seizoen. Later, indien er een helder beeld van het kampioenschap is kan dat wel gedaan worden. Nu weet nog niemand wat het seizoen zal brengen.' (Foto: Red Bull Content Pool / Getty Images)