Update: Power unit RB15 Max Verstappen vervangen


Slechts veertien ronden wist Verstappen te voltooien in Spanje tijdens de eerste vrije training vrijdag. Een olielek dwong de Limburger de pit in.
Verstappen klaagde tijdens de eerste training van de GP van Spanje over problemen tijdens het accelereren. Vlak nadat Stroll zijn bolide in de muur parkeerde maakte Honda via Twitter bekend dat de power unit van de RB15 inderdaad onderzocht werd. Wat de invloed op de tweede training is maakte Honda's technisch directeur Toyoharu Tanabe niet bekend.(Foto: Getty Images/Red Bull Content Pool)
 

"“We are currently investigating an oil leak on Max’s PU which was spotted towards the end of FP1” - Tanabe-san pic.twitter.com/BLmPR9Eqpe
— Honda Racing F1 (@HondaRacingF1) 10 mei 2019

Update: power unit RB15 Max Verstappen vervangen
De power unit van de RB15 van Max Verstappen is na de eerste vrije training in Barcelona vervangen. Tijdens die training kampte de wagen met motorproblemen en met een olielekkage. Het probleem is dus snel verholpen. Verstappen rijdt momenteel in de tweede vrije training in Spanje.



Top Headlines

Oudere Top Headlines