Slipstream looft Verstappen: 'Sublieme race, Max is de top van het veld'
Allard Kalff en Kees van de Grint hebben teruggeblikt op de verrichtingen van Max Verstappen en Red Bull Racing in de Grand Prix van Spanje in het wekelijkse RTL GP Slipstream . Volgens de mannen aan tafel heeft de 21-jarige Nederlander zondag 'volwassen' gereden op het Circuit de Barcelona-Catalunya.
‘Het was een goede race van Max', steekt Kalff van wal. 'Op het goede moment valt hij even niet aan bij de start en vervolgens pakt hij meteen die derde plaats en rijdt hij een maximaal resultaat naar huis. Het was een volwassen race.’
Start niet perfect
Van de Grint merkt op dat de start van Verstappen eigenlijk helemaal niet zo goed was. 'Tot die conclusie kom je als je goed naar de beelden kijkt. De start van de auto was niet zo goed. Maar hij heeft inderdaad heel volwassen gebruik gemaakt van de schermutselingen voorin. In feite was het gezien de mogelijkheden een sublieme race. De punten zijn weer binnengehaald en meer zit er momenteel niet in. Dat is wel spijtig.'
De bandenspecialist vindt de Limburgse rijder momenteel fantastisch presteren in de RB15. 'Ik kijk niet alleen naar de tijden van Max, want mijn theorie is dat de auto net zo goed is als de tweede rijder (Pierre Gasly, red.). Dan is Max echt de top van het veld, maar met deze auto is het gat nog aanzienlijk. Er is echter zeker progressie zichtbaar', sluit Van de Grint af. (Foto: Red Bull Content Pool/Getty Images)