Leclerc vastberaden: 'Ga proberen morgen het werk af te maken'


Charles Leclerc was al tijdens de vrije trainingen de snellere van de twee Ferrari's en toonde ook in de kwalificatietraining zijn vastberadenheid. De Monegask behaalde tijdens zijn tweede Grand Prix-weekend voor de Scuderia zijn allereerste pole position binnen.
Leclerc toonde zich over de boordradio allesbehalve uitzinning. 'Bedankt', zo meldde hij zijn team. 'De auto was erg goed. Ik ga proberen om het werk morgen af te maken.'
In zijn interview direct na afloopt van de sessie toonde Leclerc zich er van bewust dat hij met zijn 21 jaar, 5 maanden en 15 dagen enkel zijn huidige teamgenoot Sebastian Vettel voor zich moet dulden in de recordboeken voor de jongste pole-sitter.
'Seb is een fantastische coureur', zei Leclerc voor de F1-camera's. 'Ik kan en ga heel veel van hem leren, maar ik ben blij dat ik vandaag sneller was en voor hem sta.'

Top Headlines

Oudere Top Headlines