Vettel prijst teameffort: 'We hebben gezamenlijk het doel bereikt'
Sebastian Vettel moest waarschijnlijk even slikken toen hij over de boordradio hoorde dat niet hij, maar teamgenoot Charles Leclerc morgen vanaf pole position start voor de Grand Prix van Bahrein.
Voor de camera's van F1 TV liet de tegenwoordig stevig besnorde Duitser echter niets merken van een intern teamduel. 'We hebben gezamenlijk ons doel bereikt', sprak Vettel. '1-2 op de grid, dat is wat we wilden. Mijn rondje was niet super, ik kwam wellicht iets tekort in de tweede sector, maar als team hebben we heel goed gepresteerd.'
'Charles (Leclerc, red) reed een erg goed rondje en ik denk dat hij de pole position verdiend heeft. Het fijne is dat de auto dit weekend goed aanvoelt, een stuk beter dan in Melbourne. Hopelijk kunnen we dat momemtum meenemen in de race', besloot de Heppenheimer.