GP-sponsor CM mogelijk weg bij NAC: 'Willen bekendheid in buitenland vergroten'


CM.com wordt één van de sponsoren van de Grand Prix van Nederland en voetbalclub NAC Breda lijkt daar de dupe van te worden. Tot dit seizoen was het communicatiebedrijf hoofdsponsor bij de Brabantse club, maar de onderneming wil internationaal meer worden gezien.
'Ik ben er heel trots op dat we een van de hoofdsponsors worden van de Heineken Dutch Grand Prix in Nederland', zegt CEO Jeroen van Glabbeek tegen BN de Stem . 'We houden enorm van evenementen. Daarnaast zijn we sportliefhebbers. De F1 spreekt enorm aan. Vooral omdat daar het uiterste gevraagd wordt van de techniek.'
'Het klopt dat we ons contract als hoofdsponsor van NAC waarschijnlijk niet gaan verlengen', vervolgt Van Glabbeek. 'Dat heeft niets te maken met de club of met de prestaties, maar met CM.com's internationale groeistrategie', verzekert hij. 'CM.com heeft klanten in 140 landen en wij willen de komende maanden vooral de naamsbekendheid in het buitenland gaan vergroten. Vandaar dat wij een partnerschap zijn aangegaan met de Nederlandse Formule 1.'
NAC wil praten over andere invulling partnerschap
Naast CM.com zijn ook onder meer Heineken, autodealer Pon, bouwbedrijf VolkerWessels, Talpa en Jumbo geldschieters voor de race die volgend voorjaar zou worden gehouden. NAC Breda, dat nog niet van de beslissing op de hoogte was omdat een eerder gesprek hierover niet doorging, laat in een reactie aan BN de Stem weten dat het kijkt naar een andere invulling van het partnerschap met het bedrijf. (Foto: Getty Images / Red Bull Content Pool)

Top Headlines

Oudere Top Headlines