Horner: 'Mercedes presteert beter dan ooit, maar dat houdt nooit stand'
Christian Horner weet dat Red Bull het in Monaco altijd goed doet. Mercedes kent echter een bijzonder dominant seizoen en heeft veel winst geboekt in de langzame bochten. Dit zou zich in het vorstendom zomaar kunnen uiten in de zesde 1-2 op rij voor de Duitse renstal, ook Horner weet dit.
'Ze zijn doorgaans al vrij dominant en in Barcelona is Mercedes altijd sterk. Maar een vijfde 1-2 in Spanje is wel héél dominant', zo begint de Brit volgens M otorsportweek over het seizoen van Mercedes tot dusver.
De Red Bull-teambaas is opgevallen dat in Barcelona met name in de sector met lage snelheden, Mercedes erg goed presteerde: 'Als je kijkt naar de prestaties in de langzame sector in Barcelona, mag je verwachten dat ze ook in Monaco erg sterk voor de dag zullen komen.'
'Ik denk dat ze in Monaco de favoriet zijn, we gaan er alles aan doen om ze uit te dagen', vervolgt hij.
Horner houdt hoop op winst in Monaco
'Natuurlijk heeft Mercedes de beste bolide, maar iedereen is te verslaan. In de Formule 1 draait het allemaal om teamwork. Mercedes presteert beter dan ooit, maar dat houdt nooit stand. Wij moeten ervoor zorgen dat we ons nu goed voorbereiden zodat we ze in de toekomst uit kunnen dagen', concludeert Horner. Hij hoopt alsnog op winst in Monaco en houdt ook voor de rest van het seizoen de moed erin. (Foto: Red Bull Content Pool/Getty Images)