Vettel hekelt Ferrari: "Geen idee waar ze mee bezig waren"

Sebastian Vettel kende opnieuw een tegenvallende Grand prix van Groot-Brittannië. Hij kwam niet verder dan de twaalfde plaats, nadat hij tijdens de openingsronde een pirouette maakte. Ook trok hij tijdens de race op de teamradio fel van leer. "Dit is het gat wat we juist niet willen hebben, daar hebben we het voor de race nog over gehad. Ik houd me sterk, maar jullie weten dat jullie er een zooitje van maken", zo riep Vettel over de radio.
Na afloop geeft hij voor de camera van Sky Sport Italia tekst en uitleg. "De strategie was niet groots vandaag", zo klinkt hij kritisch. "We hebben precies gedaan wat we wilden voorkomen. Ik weet niet waar ze aan de pitmuur mee bezig waren toen ze de beslissingen op die momenten moment. Het was wat frustrerend."
"De groep waarin ik na mijn stop in terecht kwam reed precies dezelfde snelheid als ik eerst. Ik was van mening dat ik nog genoeg snelheid had om buiten te blijven", aldus de Duitser, die na de race overigens ook zei dat hij zich niet in de steek gelaten voelde door zijn team.
De malaise begon aan de kant van Vettel overigens al vroeg in de race. In de eerste bocht verloor hij al de controle over zijn Ferrari SF1000. Wat er precies gebeurde, weet hij niet. "Geen idee wat er precies gebeurde. Ik had een goede start, zelfs op de harde band. Toen kon ik eigenlijk nergens naar toe in de eerste bocht en ik probeerde uit de problemen te blijven."
"Wat er toen gebeurde, geen idee. Het was ofwel de kerbstone of iemand raakte me vanachter. Ik voelde iets en verloor toen de achterkant van de auto. Toen verloor ik natuurlijk veel tijd, maar ik kwam snel weer terug bij de rest van het veld. Daarna denk ik dat we het strategisch gezien simpelweg niet goed hebben gedaan", aldus de viervoudig wereldkampioen.

Top Headlines

Oudere Top Headlines