Ferrari houdt vol vertrouwen in Binotto, extra budget vrijgemaakt voor SF90
Afgelopen vrijdag heeft er topoverleg plaatsgevonden bij Ferrari in Maranello. President John Elkann, CEO Louis Camilleri en teambaas Mattia Binotto hebben met elkaar gesproken over hoe ze de bolide sneller kunnen maken. Er is het volste vertrouwen uitgesproken in Binotto als teambaas.
Verder heeft Binotto de resultaten van de testdagen in Barcelona overlegd en er is er vervolgens extra budget vrijgemaakt om de teleurstellende SF90 aan te pakken. Men gaat aan de slag met een nieuwe voorvleugel en andere aerodynamica. Volgens Motorsport Italië wordt de traditionele voorophanging, waarvan Red Bull en Mercedes een veel modernere versie hebben, voorlopig nog niet aangepakt.
Resta
Verder is men voornemens om Simona Resta weer terug te halen van Alfa Romeo. De technisch director zou weer in Maranello aan de slag moeten met een andere rol dan chief designer. Er wordt gezegd dat hij aan de slag moet met de auto van 2021, waar veel regelwijzigingen voor worden doorgevoerd.