Leclerc: 'Ik hoop dat het geluk me in Monaco eindelijk toelacht'
Het wordt de eerste keer voor Charles Leclerc dat hij in Monaco rijdt voor Ferrari. Vorig jaar eindigde zijn race met een DNF en in de Formule 2 wist de Monegask weinig succes te boeken tijdens zijn thuisrace. Hij hoopt het tij dit jaar te keren.
Een eerste podiumplaats moet Leclerc nog binnenharken maar als het ergens voor de Ferrari-coureur fantastisch zou zijn is het wel tijdens de Grand Prix van Monaco dit weekend. 'Het is voor iedere coureur speciaal om thuis te rijden. Ik heb de mazzel dat een van mijn favoriete circuits mijn thuisrace is. En het is ook nog eens een stratencircuit, daar houd ik van. Dus ja, ik ben duidelijk gemotiveerd om een goed resultaat te halen.'
Geen succes in Monaco in de F2
Hoewel Leclerc een groot fan van zijn thuisrace is kende hij er nog maar weinig succes. 'De afgelopen twee jaar brachten me weinig geluk dus ik hoop dat het geluk hier een ommezwaai maakt en me toelacht. We zien wel. Ik kijk er gewoon erg naar uit', concludeert de Monegask optimistisch tegenover Racefans.net. (Foto: Ferrari F1 Media)