Leclerc keert met gemengde gevoelens terug naar Spa-Francorchamps

Net als veel collega's kijkt ook Charles Leclerc met genoegen uit naar de race op Spa-Francorchamps, aangezien het circuit door velen wordt beschouwd als het mooiste circuit op de kalender. Toch moet de Ferrari-coureur ook denken aan Anthoine Hubert, de Formule 2-coureur vorig jaar het leven liet na een verschrikkelijke crash. "Spa heeft een speciaal plekje in mijn hart gekregen, aangezien ik er mijn eerste race in de Formule 1 wist te winnen, maar ook omdat we er afgelopen jaar onze vriend Anthoine verloren."
"Het zal moeilijk zijn om terug te keren op het circuit, maar Anthoine zal zeker in onze gedachten blijven gedurende het weekend. Als ik kijk naar de verwachtingen, dan zijn die anders dan vorig jaar. We zijn namelijk niet zo competitief als toen en dus moeten we afwachten wat er gaat gebeuren. Het is een speciaal circuit, dus er kan van alles gebeuren, ook gezien de weersomstandigheden die hier nog weleens veranderen."
Ook teamgenoot Sebastian Vettel laat in de vooruitblik van Ferrari weten uit te zien naar de race op Spa. "Het circuit in de Ardennen is zeer uniek, er is geen andere baan met zoveel afwisseling in hoogte. Je gaat constant naar boven of naar beneden, al is op dat op tv voor de kijkers niet echt waar te nemen. Een aantal bochten zie ik dan ook als de mooiste bochten van het jaar, zoals Eau Rouge, Pouhon en de chicane voor Stavelot."
"Daarnaast moet je ook altijd opletten wat het weer gaat doen en dat maakt het raceweekend in België extra interessant."
Horner en Marko zijn enthousiast over Albon, maar is dat wel terecht? Dat en veel meer, zoals de vooruitblik op de Belgische Grand Prix, hoor je in de nieuwste RN365-podcast, met autocoureur Tom Coronel, F1-journalist Ruud Dimmers en host Thomas van Groningen.

Top Headlines

Oudere Top Headlines