Red Bull zet deur op een kier voor Hulkenberg, Perez en co

Red Bull heeft in de autosport één van de meest uitgebreide talentenprogramma's. Maar wat nu als de talentenpoule toch opdroogt, zoals de laatste jaren gesuggereerd werd. Is teambaas Christian Horner dan bereid om verder te kijken? Ja, zo luidt het simpele antwoord van de Brit ten overstaan van onder andere RacingNews365. "Checo Perez bijvoorbeeld?', aldus de interviewer.
"We hebben er altijd de voorkeur aan gegeven om eigen talent groot te brengen in de sport. Dat hebben we gedaan met Sebastian Vettel, met Daniel Ricciardo en bijvoorbeeld ook met Max Verstappen. Die hebben allemaal de juniorcategorieën doorlopen en zijn bij Toro Rosso geschoold door Franz Tost."
"Die coureurs hebben overduidelijk heel goed gepresteerd bij Red Bull, dus ja, het geniet onze voorkeur om in eigen huis geschoolde coureurs in de auto's te zetten", vervolgt Horner. "Mocht het onverhoopt echter voorkomen dat onze talentenpoule niet groot genoeg is, dan móéten we verder kijken. Maar dat is dus niet onze intentie."
In voorbije maanden werden coureurs als Nico Hulkenberg en de recent door Racing Point gedumpte Sergio Perez gelinkt aan Red Bull. De lijntjes naar laatstgenoemde zijn sowieso kort, aangezien Perez onder hetzelfde management valt als dat van Red Bull-ontwikkelingscoureur Sebastien Buemi, zo bevestigde teamadviseur Helmut Marko onlangs. Hoewel de kans op een Red Bull-stoeltje zeer klein wordt geacht, mogen dit soort coureurs dus wel degelijk enige hoop koesteren.

Top Headlines

Oudere Top Headlines