Horner zag Verstappen 'de ballen uit zijn broek rijden': 'Max reed als een leeuw'


Christian Horner baalt van de misgelopen podiumplaats van Max Verstappen in Monaco. De teambaas van Red Bull Racing is echter heel trots op het optreden van de 21-jarige coureur. Horner vindt dat Verstappen opnieuw gemaximaliseerd heeft en prijs de vechtlust van de vijfvoudig Grand Prix-winnaar.
'Max heeft vandaag de ballen uit zijn broek gereden', begint Horner in gesprek met de officiële website van Red Bull . De 45-jarige Brit van de in Milton Keynes gevestigde formatie zag zijn Nederlandse pupil vrij goed wegkomen bij de start. 'Max keek even of hij Valtteri Bottas kon inhalen in de eerste bocht, maar hij zat er net niet ver genoeg naast.'
'Je mag toch eerder de pitbox verlaten?'
Tijdens een pitstop wist de Limburger de Mercedes-rijder alsnog in te halen. 'De pitcrew heeft geweldig werk verricht tijdens de pitstop. Max verliet de pitbox ook eerder dan Bottas, wat volgens de regels gewoon mag', knipoogt Horner. 'Helaas werd het een beetje krap in de pitstraat en was er contact met een Mercedes.'
Valtteri Bottas liep door een touché met de muur en een lekke band op en dat resulteerde in  een tijdstraf van vijf seconden voor Verstappen. 'Maar Max reed de rest van de race als een leeuw. Hij probeerde van alles om Lewis te passeren. We hadden een betere bandenstrategie, maar er was slechts één ronde waar hij echt in de buurt kwam. Max verdiende een podium en als je hier dan als vierde eindigt, is heel zuur voor Max', sluit de chef af. (Foto: Red Bull Content Pool/Getty Images)

Top Headlines

Oudere Top Headlines