Albon: 'We kregen bij Toro Rosso in Monaco eindelijk wat we verdienen'
Al sinds de eerste vrije training zat Alexander Albon lekker in zijn vel in Monte Carlo. Zijn Toro Rosso lag goed op de weg en een vijfde positie tijdens VT2 zorgde voor zelfvertrouwen. Het weekend bleef goed verlopen voor de Thaise Brit.
'Een plek in de top 10. Dat is alles waar we om vragen', begint hij tegenover Autosport .com . 'Volgens mij is dit het eerste weekend waar we de punten hebben gekregen die we verdienen. Als een team deden we het hele weekend precies wat we moesten doen, en het ging echt goed.'
Uitkijken naar Canada
Albon vervolgt: 'Ik ben zo blij met wat we in Monaco hebben gedaan, op naar Canada!' Daniil Kvyat wist in Monte Carlo de kwalificeren op de achtste positie terwijl Albon op de tiende plek van start mocht gaan. 'Het weekend begon erg goed, tijdens de kwalificatie verloor ik mijn ritme een beetje. Het duurde even voor ik gewend was aan het circuit maar de pace was erg goed. Het team kwam met een geweldige strategie en ik kon pushen.'(Foto: Getty Images / Red Bull Content Pool)