Verstappen rijdt over een maand ook 24 uur van Le Mans met rFactor2


Max Verstappen gaat niet alleen dit weekend virtueel de 24 uur van Le Mans rijden, maar ook over een maand. Dat laat Atze Kerkhof weten in een interview met GP Update . Verstappen rijdt dit weekend met de software van iRacing, over een maand met rFactor2.
'Dan willen we helemaal knallen', zegt Kerkhof tegen de site. 'Die software ligt ons ook veel beter, omdat het wat natuurlijker rijdt. Maar dit weekend willen we het ook goed doen. We willen zo hoog mogelijk eindigen en het liefst winnen.'
Kerkhof laat in een interview met F1Maximaal.nl weten dat Verstappen gebrand is op een overwinning dit weekend . De Nederlander weet nog niet op welke plaats zijn team gaat starten, aangezien er nog gekwalificeerd moet worden. Dit gaat zijn teamgenoot Kazuki Oomishima doen. (foto: Red Bull Content Pool/Getty Images)

Top Headlines

Oudere Top Headlines