Verstappen prijst Honda en RB15: 'Niet langer afhankelijk van do-or-die-actie'


Max Verstappen hoeft dit jaar minder vaak tot het uiterste te gaan om maximale punten te scoren tijdens Formule 1-races. De Red Bull Racing-coureur is van mening dat hij in 2019 een beter pakket tot zijn beschikking had dan in de afgelopen jaren.
'Het pakket van de RB15 is beter, dus het is makkelijker om de wagen te besturen', steekt Verstappen van wal in gesprek met F1 Racing Magazine.  De Nederlander hoeft naar eigen zeggen minder risico's te nemen. 'Je hoeft niet altijd op de limiet te rijden om het maximaal haalbare resultaat te boeken. We hebben een betere auto en door de betere motor wacht je vaker met een aanval totdat je een betere uitganspositie hebt.'
Verstappen nog altijd blij met afscheid van Renault
'Je bent niet langer afhankelijk van die ene do-or-die-actie', vervolgt 21-jarige Limburger zijn verhaal. Verstappen stelt vervolgens dat hij de laatste jaren door de relatief zwakke Renault-motoren soms moest forceren op het asfalt. 'Met de komst van Honda gaat dat hopelijk beter in de toekomst, waardoor we het dan wat makkelijker moeten hebben.'
De vijfvoudig Grand Prix-winnaar reist komende week af naar Canada, waar op het Circuit Gilles Villeneuve nabij Montreal de zevende GP van het seizoen gaat plaatsvinden. Verstappen hoopt daar zijn derde podiumplek van het jaar te pakken. (Foto: Red Bull Content Pool)

Top Headlines

Oudere Top Headlines