Vettel ontkent geruchten over vertrek uit Formule 1: 'Heb nog dingen te doen'
Sebastian Vettel is voorlopig nog niet van plan om de Formule 1 te verlaten. In de paddock in Monaco deden geruchten de ronde dat de viervoudig wereldkampioen zinspeelde op een vertrek uit de koningsklasse.
Formule 1-journalist Joe Saward kwam een week eerder met het verhaal op de proppen , omdat hij zag dat teamgenoot Charles Leclerc hem onder druk zette. Sergio Perez, Kevin Magnussen, Romain Grosjean en Jenson Button zouden kandidaten zijn om het stoeltje op te vullen.
Maar Vettel zelf doet de verhalen af als onzin. 'Ik ben niet van plan om te stoppen', aldus de Duitser in gesprek met Autobild . 'Ik heb nog steeds erg veel plezier in de Formule 1 en ik heb bij Ferrari nog dingen te doen.'
'Moeten opnieuw ommekeer bewerkstelligen'
Bij Ferrari is het seizoen niet begonnen zoals men had gehoopt. 'We zullen dit seizoen opnieuw moeten proberen om een ommekeer te bewerkstelligen. De Grand Prix van Canada moet daar het begin van zijn.' (Foto: Ferrari F1 Team)