Mogelijk meer problemen voor Max Verstappen: Nederlander is ‘under investigation’
Mogelijk is de teleurstelling voor Max Verstappen in Turkije nog niet voorbij. De Nederlander startte als tweede, maar viel na de start al snel terug. Na twee spins finishte Max uiteindelijk op de zesde positie.
Maar als het aan de FIA ligt, kan daar nog verandering in komen, in negatieve zin. De Red Bull-coureur staat namelijk nog ‘under investigation’, voor een incident bij het uitrijden van de pitstraat. Door een moment wielspin en overstuur, verloor Max de auto bijna, waarna zijn RB16 met één band over de witte lijn bij de pitexit kwam.
In de regels staat dat de rijders aan de linkerkant van die lijn moeten blijven, als dit niet gebeurt, krijg je een straf. De wedstrijdleiding liet tijdens de race weten dat ze later op de dag gingen overleggen of Verstappen een straf hoort te krijgen. Mocht dit zo zijn, verliest hij hoogstwaarschijnlijk zijn zesde plek aan teamgenoot Alex Albon.
Het bericht Mogelijk meer problemen voor Max Verstappen: Nederlander is ‘under investigation’ verscheen eerst op GP33 .