Max Verstappen richt pijlen op wereldtitel 2021: ‘Dat is het enige wat telt’


Hoewel Max Verstappen bezig is aan zijn beste seizoen ooit, heeft hij niet hetgeen waar hij voor meedoet; de wereldtitel. Lewis Hamilton domineert in zijn Mercedes en wint afgelopen zondag voor de zevende keer het kampioenschap.
Voorafgaand aan het 2020-seizoen werd er veel gespeculeerd over de kansen van Verstappen in het kampioenschap. De Nederlander kan de titel dit jaar niet meer winnen, maar hij heeft nog wel wat uit te vechten met Valtteri Bottas.
De Fin loopt namelijk maar 27 punten voor op Verstappen. Echter denkt de Nederlander dat hij gewoon zal eindigen op de derde plaats met nog maar drie races op de planning, dat zegt hij gisteravond in een FaceTime-gesprek met Peptalk .
“We worden toch wel derde. Het is opzich een oké jaar. Ik denk dat we de beste resultaten hebben gehaald met een materiaal die we tot onze beschikking hebben”, begint Verstappen.
De Limburger richt zijn ogen nu al op de wereldtitel van 2021. “We willen volgend jaar gewoon echt meedoen voor het kampioenschap, dat is voor mij het enige wat telt”, sluit Max af.
Het bericht Max Verstappen richt pijlen op wereldtitel 2021: ‘Dat is het enige wat telt’ verscheen eerst op GP33 .

Top Headlines

Oudere Top Headlines