Hulkenberg voorspelt drukte in pitstraat: 'We moeten verkeerslichten hebben!'
Nico Hulkenberg verwacht dat er één grote chaos gaat ontstaan in de pitstop, dat voorspelt de Duitser tegenover Autosport.com . Dat zou kunnen gebeuren als de hoge degradatie van de zachtste band niet verbetert.
De Renault-coureur verwacht dan ook topdrukte al vroeg in de race. 'Er zal een file komen in de zesde ronde in de pits', begon Hulkenberg. Vervolgens grapt hij erachteraan: 'We moeten verkeerslichten introduceren!'
Na de eerste twee vrije trainingen was de conclusie snel getrokken. 'Wat je zag is dat het circuit in een erg slechte conditie begon en het constant beter werd over de dag heen.' Toch is Hulkenberg positief voor de race. "Misschien zal het niet zo erg zijn als het nu lijkt.' (Foto: Renault Sport Media)