Ted Kravitz: ‘Perez waarschijnlijk komende week aangekondigd als Red Bull-coureur’
Hoewel Sergio Perez enorm baalt van zijn vroege uitvalbeurt in Abu Dhabi, lijkt er toch een lichtpuntje aan te komen voor de Mexicaan. Volgens Ted Kravitz zal aankomende week bekend gemaakt worden dat de coureur in 2021 bij Red Bull rijdt.
Het 2020-seizoen is ten einde gekomen, maar de stoelendans gaat voorlopig nog even door. Perez reed in Abu Dhabi zijn laatste race bij Racing Point, maar het ziet ernaar uit dat het niet zijn laatste was in zijn carrière. Sky Sports-verslaggever Ted Kravitz komt namelijk met een opvallende uitspraak.
“Naar verwachting zal Sergio Perez ergens in de komende week aangekondigd worden als Red Bull-coureur voor 2021”, begint de pitreporter. “Helmut Marko en Christian Horner zijn erin geslaagd om Dietrich Mateschwitz over te halen.”
Volgens Kravitz zal Alexander Albon wel bij Red Bull blijven, maar dan als test- reservecoureur. Mocht Perez toch niet hetgeen doen wat van hem wordt verwacht, hebben ze altijd de Thai nog achter de hand.
Het bericht Ted Kravitz: ‘Perez waarschijnlijk komende week aangekondigd als Red Bull-coureur’ verscheen eerst op GP33 .