Max Verstappen over zijn karakter: ‘Ik zeg waar het op staat, maar zeg niet alles wat ik denk’
Volgens Max Verstappen is hij zelf altijd eerlijk en heeft hij een hekel aan liegen. Dat vertelt de Nederlander in gesprek met De Telegraaf . Ook laat Verstappen weten dat hij geen seconde wakker ligt van kritiek die mensen hem geven.
Max maakt sinds 2015 onderdeel uit van het Formule 1-paddock, waar hij in vrij korte tijd al een ware persoonlijkheid is geworden. Wat je de Nederlander ook vraagt, onder welke omstandigheid, hij zal altijd eerlijk antwoorden. Iets wat een Kimi Raikkonen ook heeft.
Volgens Verstappen zelf is dat al vanaf jongs af aan onderdeel van zijn karakter, maar heeft hij de laatste jaren wel meer een rem gekregen: “De wereld is anders dan pakweg vijf jaar geleden. Alles ligt gevoeliger. Ik besef dat je niet alles meer kan zeggen. Ik zeg waar het op staat, maar niet alles wat ik denk”, aldus Max.
Maar zelfs al zegt Verstappen nog niet alles wat hij denkt, de Nederlander krijgt alsnog veel kritiek op de dingen die hij wél zegt. Dat boeit hem, naar eigen zeggen, helemaal niks.
“Of je vindt mij leuk, of helemaal niet. Dat idee heb ik een beetje. En als je mij niet leuk vindt, doe dat dan vooral niet, ik lig er niet wakker van. Het enige waar ik wakker van kan liggen, is als ik lekker kan gaan eten. Daar houd ik namelijk wél van”, zo laat de Limburger weten.
Het bericht Max Verstappen over zijn karakter: ‘Ik zeg waar het op staat, maar zeg niet alles wat ik denk’ verscheen eerst op GP33 .