Horner: 'Gasly zit eigenlijk twaalf maanden te vroeg bij Red Bull'
Pierre Gasly heeft nog altijd moeite met de stap uit de schaduw van Max Verstappen. Zelf geeft de Fransman toe dat hij zich bij Red Bull minder snel op zijn gemak voelt dan bij Toro Rosso, ook teambaas Christian Horner heeft dat gezien.
'Gasly is twaalf maanden eerder gepromoveerd dan dat wij eigenlijk wilden', geeft Horner aan in het Britse magazine F1 Racing . Gasly wist al te vertellen dat hij het lastig vindt om de RB15 volledig te vertrouwen en nog steeds wordt er gezocht naar meer comfort.
Horner is echter rechtvaardig en is bereid om Gasly alle tijd te geven die hij nodig heeft: 'Kijk, hij had een lastige start van het seizoen, zeker met de twee incidenten tijdens het testen. Maar iedere Grand Prix wordt hij sterker en sterker. Ik denk dat meer tijd in de auto hem extreem veel goeds zal doen. Zeker wanneer we op circuits komen waar hij bekend mee is.'
Thuisrace
Gasly rijdt volgende week op Paul Ricard zijn thuisrace. Als het aan de Britse teambaas ligt moeten de coureurs in de toekomst weer het verschil maken en als het even kan dan worden zowel Verstappen als Gasly in de nabije toekomst weer sterren . (Foto: Red Bull Content Pool)