Hamilton maakt zich zorgen om Red Bull RB16B: ‘Echt een beest’

Het 2021 Formule 1-seizoen gaat volgens Lewis Hamilton erg spannend worden. De Brit kan dit jaar zijn achtste wereldtitel pakken, waardoor hij de meest succesvolle F1-coureur aller tijden wordt. Maar Hamilton maakt zich wel zorgen om hun concurrenten.
Vooral Red Bull Racing zou er erg sterk uitzien tijdens de wintertest in Bahrein. De nieuwe RB16B is een evolutie van de RB16 uit 2020, die de laatste Grand Prix in Abu Dhabi wist te winnen.
Die gedachte baart Hamilton wel zorgen: “Als je ziet hoe zij de laatste Grand Prix gewonnen hebben, dan kan je er van uitgaan dat de nieuwe auto alleen maar beter is” , zo begint Hamilton tijdens de persconferentie.
“Misschien staan ze wel vooraan, want de nieuwe auto lijkt echt een beest. Als ik zie hoe Max en Checo op de auto reageren, weet ik gewoon dat die sterk is”, aldus de Brit.
Het bericht Hamilton maakt zich zorgen om Red Bull RB16B: ‘Echt een beest’ verscheen eerst op GP33 .

Top Headlines

Oudere Top Headlines