F1 techniek GP Frankrijk | Red Bull neemt bijzondere spiegelsteunen mee

In de rubriek F1-techniek houdt F1Maximaal per Grand Prix bij welke snufjes de teams ditmaal hebben gevonden om de auto zo goed mogelijk te laten werken op dit circuit. Ditmaal gaat het om de aerodynamische uitvindingen voor de Grand Prix van Frankrijk .
Red Bull neemt bijzondere spiegelsteunen mee naar Frankrijk
Red Bull heeft behalve nieuwe velgen ook nieuwe spiegelsteunen meegenomen naar Paul Ricard. Het verschil met de oude spiegels is, is dat er nu ruimte zit tussen het glaasje en de steun zelf, waardoor de lucht op een slimme wijze naar de zijkant wordt geleid, schrijft Auto, Motor und Sport .
[social-post platform="twitter" id="1141698981719945216"]
Red Bull verschijnt met aangepaste velgen
De RB15 is op het Circuit Paul Ricard gespot met aangepaste velgen. Een foto van de aanpassing kan je hieronder vinden. De velgen lijken wat dikker te zijn dan dat ze in Canada waren. De reden dat ze zijn aangepast is nog onduidelijk, het Circuit Paul Ricard kent echter enkele bochten die zwaar zijn voor de voorbanden, wellicht dat de aanpassing hier te maken mee heeft. (Foto: Red Bull Content Pool/Getty Images)
[social-post platform="twitter" id="1141702612221345793"]
Ferrari met aangepaste flappen in Frankijk
Volgens Albert Fabrega en Tobi Gruner heeft Ferrari de vorm van de flappen aangepast voor de Grand Prix van Frankrijk. Bekijk de foto hieronder. Het gaat om lagen op de voorvleugel. Op de bovenste foto lopen de flappen strak naar de neus toe, terwijl ze op de onderste foto meer naar boven steken.
[social-post platform="twitter" id="1141632008092823552"] [social-post platform="twitter" id="1141629833220370432"]
Racing Point met nieuwe neus
Racing Point heeft een nieuwe neus meegenomen naar de Grand Prix van Frankrijk. Zo blijkt uit foto's van Auto Motor und Sport.
[social-post platform="twitter" id="1141631614776172544"]